Team

Pedagogisch medewerkers opvang, peuterwerk en BSO

Teamleider
Sjouke van Kessel (dinsdag en vrijdag)
06-57387251
sjouke.vankessel@stichtinggoo.nl

Clusterdirecteur
Femke Verhaaren (dinsdag- en donderdagmiddag)
femke.verhaaren@stichtinggoo.nl

Intern begeleider en ondersteuning TL
Gertie van den Hurk (di t/m vrij)
gertie.vandenhurk@stichtinggoo.nl

Pedagogisch medewerkers
Hanneke Verbakel
hanneke.verbakel@stichtinggoo.nl
Ellen van de Wouw
ellen.vandewouw@stichtinggoo.nl
Sarah Felix
sarah.felix@stichtinggoo.nl
088-0088582

Groepsleerkrachten
Groep 1-2a

Donja Vos-Janssen (ma-di-wo-vrij)
donja.vos@stichtinggoo.nl
Gertie van den Hurk (donderdag)
gertie.vandenhuk@stichtinggoo.nl

Groep 1-2b
Linda van Horssen (ma-di-vrij)
linda.vanhorssen@stichtinggoo.nl
Diane Gruijters (woe-do)
diane.gruijters@stichtinggoo.nl

Groep 3-4
Karin Segers (volledige week)
karin.segers@stichtinggoo.nl

Groep 5-6a
Niels van de Munckhof (volledige week)
niels.vandenmunckhof@stichtinggoo.nl

Groep 6b/7
Walter Doomernik (volledige week)
walter.doomernik@stichtinggoo.nl

Groep 8
Jolanda Kuipers-Hermkens (ma-di-wo-do)
jolanda.kuipers@stichtinggoo.nl
Angela Groenendijk (vrij)
angela.groenendijk@stichtinggoo.nl

Onderwijsassistente onderbouw
Daisy Flieger (ma-di-wo-do)
daisy.flieger@stichtinggoo.nl

Onderwijsassistente bovenbouw
Severine Geerts (ma-wo-do-vrij)
severine.geerts@stichtinggoo.nl

Conciërge, schoonmaak en administratie
Marja van Hout
marja.vanhout@stichtinggoo.nl